Novinky
Jarné výhodné ceny - pripravte sa na sezónu 2024

Zaistite si skladové priestory na rok 2024 za výnimočnú cenu s dopravou zadarmo pre vybrané haly. Aktuálne ponúkame najvýhodnejšie ceny na celý sortiment plachtových hál.    Súčasťou je garancia najlepšej ceny v SR:   Našli...

viac
Naše prístrešky pri stavbe letiska v Senegale

Dodali sme prístrešky na lodné kontajnery firme KOMA, ktorá ich využila pri stavbe letiska v St. Louis v africkom Senegale.                   

viac
Natočili sme dronom ďalšie videá hál 15x45 m a 12x79 m. Môžete sledovať!

Ukážka haly o rozmere 15x45 m, ktorá je montovaná na betónových legoblokoch.     Predstavenie najdlhšej haly, ktorú sme doteraz montovali (12x79 m).     Ďalšie videá nájdete v našej galérii realizácií

viac

Jarné výhodné ceny - pripravte sa na sezónu 2024

Úvod NovinkyJarné výhodné ceny - pripravte sa na sezónu 2024

Zaistite si skladové priestory na rok 2024 za výnimočnú cenu s dopravou zadarmo pre vybrané haly. Aktuálne ponúkame najvýhodnejšie ceny na celý sortiment plachtových hál. 

 

Súčasťou je garancia najlepšej ceny v SR:

 

Našli ste inde rovnakú halu lacnejšie a skladom? Poskytneme vám o 3% nižšiu cenu ako je konkurenčná ponuka. Stačí nás kontaktovať alebo nám zašlite konkurenčnú ponuku.

 

Podrobné pravidlá ponuky nájdete ďalej:

  • Doložte nám konkurenčnú ponuku vrátane ceny tovaru, ceny dopravy a skladového stavu tovaru, napríklad prostredníctvom odkazu na internetový obchod.
  • Konkurenčná ponuka sa musí týkať rovnakého tovaru rovnakej farby, veľkosti, konštrukcie a parametrov. Tovar musí byť ihneď skladom v SR a pripravený na odber.
  • Konkurenčná ponuka musí byť verejne dostupná a overiteľná, to oi znamená, že rovnakú ponuku môže získať opakovane aj akýkoľvek iný záujemca.
  • Cena dopravy sa vždy započítava do ceny tovaru.

 

Technická podpora, poradenstvo a objednávky:

Tel.+421 904 834 021 E-mail