Novinky
Jarné výhodné ceny - pripravte sa na sezónu 2024

Zaistite si skladové priestory na rok 2024 za výnimočnú cenu s dopravou zadarmo pre vybrané haly. Aktuálne ponúkame najvýhodnejšie ceny na celý sortiment plachtových hál.    Súčasťou je garancia najlepšej ceny v SR:   Našli...

viac
Naše prístrešky pri stavbe letiska v Senegale

Dodali sme prístrešky na lodné kontajnery firme KOMA, ktorá ich využila pri stavbe letiska v St. Louis v africkom Senegale.                   

viac
Natočili sme dronom ďalšie videá hál 15x45 m a 12x79 m. Môžete sledovať!

Ukážka haly o rozmere 15x45 m, ktorá je montovaná na betónových legoblokoch.     Predstavenie najdlhšej haly, ktorú sme doteraz montovali (12x79 m).     Ďalšie videá nájdete v našej galérii realizácií

viac

Poľnohospodárske haly

Úvod Sprievodca výberomPoľnohospodárske haly

Dodávame univerzálne poľnohospodárske haly s oceľovou konštrukciou a plachtovou krytinou. Hľadáte najlepší pomer cena/výkon a nepotrebujete halu na mieru? S halou od HALYSKLADOM.SK máte istotu rýchlej a jednoduchej montáže v prípade potreby aj demontáže na akomkoľvek spevnenom povrchu. Väčšinu hál máme skladom a môžete vyberať z niekoľko rozmerov a gramáží plachtoviny podľa potrebnej životnosti (až 30 rokov) a odolnosti.

 

 

Aké využitie majú naše plachtové haly v poľnohospodárstve?

  • Sklady na seno a iné plodiny.
  • Uskladnenie techniky/strojov
  • Ustajnenie, zimovisko
  • Hala pre servis poľnohospodárskej techniky

 

 

Aké typy hál ponúkame?

V sortimentu HALYSKLADOM.SK nájdete poľnohospodárske haly v šírke  6, 9 alebo 12 m. Základnú halu šíky 6 m zakúpite už od 1400€ bez DPH a podľa typu plachtoviny vám vydrží od 7 rokov (najlacnejšia varianta s plachtovinou PE 300 g/m2) alebo 25 až 30 rokov (varianty s plachtovinou PVC 650 až 900 g/m2). Najväčšie haly šírky 12 m sú konštruované z robustnej oceľovej priehradovej konštrukcie s dvojitým rámom o výške 6.3m , vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou plachty gramáže 900 g/m2.

 

 

 

Chcete poradiť s výberom poľnohospodárskej haly, alebo ju rovnou objednať? Kontaktujte nás:

E-mail: info@halyskladom.sk

Tel.: +421 904 834 021


Zaujali vás plachtové haly skladom? Sme tu pre vás:

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2020 - 2024 © halyskladom.sk

Technická podpora, poradenstvo a objednávky:

Tel.+421 904 834 021 E-mail