Novinky
Jarné výhodné ceny - pripravte sa na sezónu 2024

Zaistite si skladové priestory na rok 2024 za výnimočnú cenu s dopravou zadarmo pre vybrané haly. Aktuálne ponúkame najvýhodnejšie ceny na celý sortiment plachtových hál.    Súčasťou je garancia najlepšej ceny v SR:   Našli...

viac
Naše prístrešky pri stavbe letiska v Senegale

Dodali sme prístrešky na lodné kontajnery firme KOMA, ktorá ich využila pri stavbe letiska v St. Louis v africkom Senegale.                   

viac
Natočili sme dronom ďalšie videá hál 15x45 m a 12x79 m. Môžete sledovať!

Ukážka haly o rozmere 15x45 m, ktorá je montovaná na betónových legoblokoch.     Predstavenie najdlhšej haly, ktorú sme doteraz montovali (12x79 m).     Ďalšie videá nájdete v našej galérii realizácií

viac

Pojazdné lešenie – ideálny doplnok pre montážne a servisné práce

Úvod NovinkyPojazdné lešenie – ideálny doplnok pre montážne a servisné práce

Rozšírili sme sortiment o profesionálne pojazdné hliníkové lešenia anglickej výroby. Hliníkové lešenie UTS je kompatibilné so systémom lešenia značky BoSS a ponúka bezkonkurenčný pomer ceny a kvality. Lešenia držíme na sklade. Doprava nad 1000 € je zadarmo.

 

Pojazdné hliníkové lešenie je vďaka svojej mobilite vhodné pre všetky vonkajšie aj vnútorné montážne, servisné a údržbárske práce. Lešenie vám tiež uľahčí stavbu plachtových hál alebo prístreškov.

 

Značka UTS vyrába hliníkové lešenia priamo v britskom Kente na ploche takmer 2000 m2. Vďaka kvalite výroby a certifikáciám podľa aktuálnych noriem môžeme zaručiť vysokú bezpečnosť a dlhodobú odolnosť konštrukcie.

 

 

 

Parametre lešenia:

  • Pracovná výška od 3,3 m do 14,3 m.
  • Šírka lešenia 85 alebo 145 cm, dĺžka podlahy 180 alebo 250 cm.
  • Jednoduchá a rýchla montáž bez použitia náradia.
  • Nosnosť lešenie 950 kg, nosnosť 1 podlahy 275 kg.

 

Lešenia zakúpite online: lesenieskladom.skCopyright 2020 - 2024 © halyskladom.sk

Technická podpora, poradenstvo a objednávky:

Tel.+421 904 834 021 E-mail