Novinky
Pojazdné lešenie – ideálny doplnok pre montážne a servisné práce

Rozšírili sme sortiment o profesionálne pojazdné hliníkové lešenia anglickej výroby. Hliníkové lešenie UTS je kompatibilné so systémom lešenia značky BoSS a ponúka bezkonkurenčný pomer ceny a kvality. Lešenia držíme na...

viac
Plachtové haly šírky 10 m - SKLADOM OD FEBRUÁRA 2021

Naskladnili sme montované plachtové haly šírky 10 m s robustnou priehradovou konštrukciou a plachtovinou PVC 900 g/m2 v bielej alebo zelenej farbe. Skladom od februára 2021.   Prejsť do katetegorie haly šírky...

viac

Pojazdné lešenie – ideálny doplnok pre montážne a servisné práce

Úvod NovinkyPojazdné lešenie – ideálny doplnok pre montážne a servisné práce

Rozšírili sme sortiment o profesionálne pojazdné hliníkové lešenia anglickej výroby. Hliníkové lešenie UTS je kompatibilné so systémom lešenia značky BoSS a ponúka bezkonkurenčný pomer ceny a kvality. Lešenia držíme na sklade. Doprava nad 1000 € je zadarmo.

 

Pojazdné hliníkové lešenie je vďaka svojej mobilite vhodné pre všetky vonkajšie aj vnútorné montážne, servisné a údržbárske práce. Lešenie vám tiež uľahčí stavbu plachtových hál alebo prístreškov.

 

Značka UTS vyrába hliníkové lešenia priamo v britskom Kente na ploche takmer 2000 m2. Vďaka kvalite výroby a certifikáciám podľa aktuálnych noriem môžeme zaručiť vysokú bezpečnosť a dlhodobú odolnosť konštrukcie.

 

 

 

Parametre lešenia:

  • Pracovná výška od 3,3 m do 14,3 m.
  • Šírka lešenia 85 alebo 145 cm, dĺžka podlahy 180 alebo 250 cm.
  • Jednoduchá a rýchla montáž bez použitia náradia.
  • Nosnosť lešenie 950 kg, nosnosť 1 podlahy 275 kg.

 

Lešenia zakúpite online: lesenieskladom.skO nákupe

Kontakt

Tel. E-mail