Novinky
Jarné výhodné ceny - pripravte sa na sezónu 2024

Zaistite si skladové priestory na rok 2024 za výnimočnú cenu s dopravou zadarmo pre vybrané haly. Aktuálne ponúkame najvýhodnejšie ceny na celý sortiment plachtových hál.    Súčasťou je garancia najlepšej ceny v SR:   Našli...

viac
Naše prístrešky pri stavbe letiska v Senegale

Dodali sme prístrešky na lodné kontajnery firme KOMA, ktorá ich využila pri stavbe letiska v St. Louis v africkom Senegale.                   

viac
Natočili sme dronom ďalšie videá hál 15x45 m a 12x79 m. Môžete sledovať!

Ukážka haly o rozmere 15x45 m, ktorá je montovaná na betónových legoblokoch.     Predstavenie najdlhšej haly, ktorú sme doteraz montovali (12x79 m).     Ďalšie videá nájdete v našej galérii realizácií

viac

Ako na kotvenie plachtových hál do betónu alebo asfaltu?

Úvod NovinkyAko na kotvenie plachtových hál do betónu alebo asfaltu?

Voľba správneho kotvenie na betónový alebo asfaltový povrch je zásadná pre stabilitu oceľové konštrukcie. Pripravili sme pre vás KOTVIACE SADY navrhnuté priamo pre tieto situácie. K dispozícii od februára 2021.

 

Zatiaľ čo roxorové kotvenie pre nespevnenú pôdu je súčasťou každej haly, kotvenie do betónu / asfaltu je nutné riešiť dokúpením vhodných kotviacich prvkov. Je nutné zvoliť správnu chemickú kotvu, svorníky optimálneho rozmeru a príslušné matice a podložky. Doporučujeme preto prikúpiť vopred navrhnuté kotviace sady s dostatočnou únosnosťou a zárukou jednoduchej montáže.

VHODNÉ TYPY POVRCHU: liaty betón, betónové panely, podvaly, stratené debnenie, asfalt

Copyright 2020 - 2024 © halyskladom.sk

Technická podpora, poradenstvo a objednávky:

Tel.+421 904 834 021 E-mail